satis pazarlama

stratejileri ve yönetimi

Profesyonel ekibimiz; ürün ve hizmetlerinizi üst düzey konumlara çıkartmak için daima yanınızda.

Yapmanız gereken çok basit yalnızca bir telefon uzağınızdayız.

Takım toplantısı
Logo tasarımı

Kurumsal Kimlik

Logo tasarımı, Kartvizit Tasarımı,  Antetli Kağıt,  Zarf, Afiş, Broşür, Davetiye tasarımları, Ürün ambalaj tasarımı,  Reklam ve Banner tasarımları, Ajanda, not defteri, Araç giydirme, Menü, Yaka kartları, Katalog ve fotoğraf çekimi, tabela ve matbaa işlemleri

Dijital kimlik

Sosyal Medya Tasarımları, web Sitesi tasarımlar, SEO hizmeti, Dijital katalog ve fotoğraf çekimi, Sosyal Medya Yönetimi, Reklam video çekim ve edit.

Tasarim ve Dekorasyon

İç mimarlık hizmetleri, Konsept belirleme ve uygulama, Mobilya tasarımları, mekan tasarımları, peyzaj ve çevre düzenleme, Yat dekorasyonu,  Dış cephe tasarımları ve uygulamaları, Aydınlatma, Elektrik tesisatı projelendirme ve Takip hizmetleri, kişiye özel tasarımlar, İklimlendirme hizmetleri, VIP hizmetler.

Modern Tasarım Çalışma Alanı
iş görüşmesi

Marka ve Konumlandirma Hizmeti

Stratejik planlama, personel eğitim danışmanlığı, Yönetim ve Organizasyon, Fuar ve etkinlik organizasyonları,  İKA Hizmetleri, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Proje yönetimi ve sunumu, Etkinlik personel desteği(ajans), Catering.

elektrik, Aydinlatma dekorasyonu, Akilli ev sistemleri ve projelendirme

Elektrik, tesisat , Tamirat, Tadilat, Alt yapı, Kurulum ve Güncelleme, Montaj

Image by Federica Giusti
Image by Kelsey Knight

ihracat yönetimi ve

lojistik hizmetleri

Diamontus Group Dış Ticaret ekibi olarak genel anlamda 10 maddelik bir program çerçevesinde çalışıyoruz. Her şirketin farklı ihtiyaçları olduğunu unutmuyoruz, ama prensiplerimizi de terk etmiyoruz.

İhracatın bu ülkeye kattığı değeri bilen, bu değeri daha da arttırmak için azimle çalışan işletmelerimize destek olmayı amaçlayan yapımızı, tecrübemiz, bilgimiz ve donanımımız ile tamamlıyoruz.

İlaçlama ve Dezenfeksiyon uygulamaları

Ev, Ofis, Villa, İnşaat Sonrası, Merdiven ve Site, Havuz, Yat ve Gemi, Otel, Fabrika AVM, Okul, Hastane Temizlik hizmetleri, endüstriyel temizlik malzemeleri.

Zemin Cilalama, Koltuk, Halı, Araç, Dış Cephe Temizliği. Evden eve Nakliyat ve profesyonel temizlik.

Yatağı Vakumlamak